|

Pirmā stikla dizaina salonveikala “an&angel” izveidē investēti 6000 eiro

Stikla dizaina priekšmetu salonveikala an&angel izveidē investēti 6000 eiro, informē nacionālā ziņu aģentūra LETA. www.whimsicalagnesiga.com

Veikals an&angel atrodas Antonijas ielā 24, Rīgā, tā platība ir 40 kvadrātmetru. Salonveikalā plašā klāstā būs pieejami trauki no visām aktuālajām an&angel trauku kolekcijām.

Veikala pārvaldītājas SIA Angel Glass Design valdes priekšsēdētāja Agnese Garā-Nīmane norāda, ka šis ir pirmais zīmola an&angel veikals, kas atvērts, turpinot zīmola attīstību. Līdz šim zīmola produktus bija iespējams iegādāties 25 pasaules valstīs. „Sava veikala atvēršana bija nākamais solis uzņēmuma stratēģiskajā attīstības plānā. Lai gan, salīdzinot ar citām valstīm, Latvijas tirgus nav peļņu nesošākais, tomēr uzņēmumam bija svarīgi sākt ar savu veikalu mājas valstī, jo an&angel ir Latvijas zīmols. Visu an&angel trauku dizains ir izstrādāts Latvijā,” atzīmē A. Garā-Nīmane.

Pērn stikla dizaina priekšmetu zīmols an&angel ieguvis prestižo Red Dot dizaina balvu kategorijā Produktu dizains. Kopumā an&angel ir ieguvis vairākus apbalvojumus kategorijā Labākais rūpnieciskais dizains žurnāla Deko konkursā 2007., 2010., un 2011.gadā, kā arī apbalvojumu kategorijā Rūpnieciskais dizains Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas rīkotajā konkursā Eksporta un inovācijas balva 2010.gadā.

an&angel ir Latvijas inovatīva un funkcionāla stikla dizaina priekšmetu zīmols, kuru 2004.gadā radīja stikla mākslinieks Artis Nīmanis un kurus ražo SIA Angel Glass Design. an&angel radītie stikla dizaina objekti apvieno dizainu, praktisku pielietojamību un eksperimentālu jaunradi. an&angel kristāla un stikla trauku kolekcijas ir estētiski minimālistiskas, funkcionālas, bet ar savu individuālo raksturu.

LASI VISU, KAS IR AKTUĀLS

Novērtē:
Loading ... Loading ...

10 komentāri par “Pirmā stikla dizaina salonveikala “an&angel” izveidē investēti 6000 eiro”

 1. Stiklis says:

  Forši. Lai viss izdodas :)

 2. volts says:

  Wow, sis ir jaunums.
  Nebiju iedomājie ka latviešu keramika var būt tik pieprasita citās valstīs.

 3. Perfekta dāvana.

 4. kred24 says:

  Diezgan pieklājīgs naudas ieguldījums tādā mazā veikalinā.

 5. Asasi says:

  Lai viecas.

 6. Santehniķis says:

  Vai vēl elpo?

 7. Andris says:

  Jā elpo! Tika investēti 6000 eiro, par ko informēja Leta. Tagad jau visi strādā uz pilnu klapi un lielās naudas griežās.

 8. Vika says:

  Nja interesantas lietas var atrast internetā par šo..

 9. Events says:

  Kas ir noticis ar portālu? Kāds vēl administrē?!

Izsaki viedokli