|

„Inovācijas busiņš” sāk apceļot Latviju

Latviju sāk apceļot mobilā ekspozīcija „Inovācijas busiņš”, kurā interesenti varēs iepazīties ar dabaszinātņu likumsakarību pielietojumu inovatīvu produktu un pakalpojumu radīšanā.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Banku augstskolu, Latvijas Dabas muzeja un Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta ekspertiem piedāvās pamatskolu un vidusskolu audzēkņiem, kā arī citiem interesentiem ar daudzveidīgu eksponātu starpniecību iepazīt dabaszinātņu likumus un parādības viegli saprotamā un interesantā veidā. Ekspozīcijas demonstrācijas laikā tiks skaidrots, kā šīs likumsakarības tiek izmantotas praksē inovatīvu produktu radīšanā.

Ekspozīcijā iekļautie eksponāti tiks regulāri papildināti, taču jau tagad ikviens apmeklētājs var iepazīties ar ūdeņraža auto modelīšu un sensoriem aprīkotas „vabolītes” darbību, pārliecināties, kā darbojas tā dēvētās Ņūtona šūpoles un kā top hologrammas. Apmeklētāji uzzinās, ka daudzi mūsdienās plaši izmantoti produkti un tehnoloģijas tapuši pēc dabas zinātņu darbības principiem, piemēram, putnu spalvas rosinājušas cilvēkus radīt rāvējslēdzēju.

Sīkāka informācija un turpmāko „Inovācijas busiņa” braucienu grafiks būs pieejams www.inovacijasbusins.lv

SKATIES VISUS VIDEO

Novērtē:
Loading ... Loading ...

1 komentārs par “„Inovācijas busiņš” sāk apceļot Latviju”

  1. Arturs says:

    Man ļoti patika! Tas bija kaut kas jauns priekš manis

Izsaki viedokli