|

“Infogr.am” iegādājies Brazīlijas datu vizualizācijas mediju “Visualoop.com”

Datu vizualizācijas uzņēmums Infogr.am iegādājies Brazīlijas datu vizualizācijas mediju Visualoop.com, kas ļaus uzņēmumam nostiprināt globālas pozīcijas, informē ziņu aģentūra BNS.  thenextweb.com

Precīzu darījuma summu Infogr.am neatklāja, vien norādīja, ka tā rakstāma ar sešiem cipariem. Līdz ar darījuma noslēgšanu Infogr.am kļuvis par 100% Visualoop akciju īpašnieku.

„Mūsu mērķis ir panākt, ka Visualoop kļūst par vadošo ziņu mediju datu vizualizācijas nozarē globāli. Šis darījums stiprinās mūsu klātbūtni Brazīlijā. Sadarbība ar Visualoop nostiprinās Infogr.am globālās pozīcijas, kā arī veicinās kompānijas sociālo misiju vairot izpratni un interesi par datu vizualizāciju visā pasaulē,” norādīja Infogr.am dibinātājs un vadītājs Uldis Leiterts.

Viņš uzsvēra, ka Infogr.am grib Visualoop saglabāt kā neatkarīgu mediju, tādēļ Infogr.am nebūs nekādas noteikšanas pār Visualoop saturu. „Mēs vēlamies, lai Visualoop vienmēr paliek kā pilnīgi neatkarīgs medijs, kurā viņi var publicēt jebkādu saturu. Viņi var būt kritiski arī par Infogr.am, bet mēs nekad neiejauksimies saturā,” teica U. Leiterts.

Savukārt, lai nodrošinātu Visualoop redakcionālo neatkarību, izveidota neatkarīga redakcionālā padome, kurā darbosies trīs pasaulē atzīti datu žurnālisti, tostarp Alberto Kairo (ASV), Mariana Santos (Portugāle) un Santiago Ortiz (Kolumbija). Padomi vadīs Visualoop dibinātājs Tiago Vesolo.

Pēc U. Leiterta teiktā, Infogr.am plāno Visualoop attīstībā ieguldīt dažāda veida investīcijas, tostarp ieviest tehnoloģiskās inovācijas. „Liela daļa tieša un nemateriāla investīcija no mūsu puses varētu būt tā, ka Infogr.am sākumlapu un infografikas apskatās miljoniem cilvēku, un, ja mēs tur pieliekam klāt kādu informāciju par Visualoop, tas uzreiz būtiski palielinātu viņiem apmeklētāju skaitu,” sacīja U. Leiterts.

Pēc U. Leiterta sacītā, pats Infogr.am šobrīd vēl nav pelnošs uzņēmums, bet uz to virzās. Viņš arī atklāja, ka Infogr.am nākotnē plāno paplašināt savu darbību, infografikas padarot pieejamākas vairākās valodās. Šobrīd Infogr.am infografikas pieejamas latviešu, krievu, angļu, japāņu un portugāļu valodās, bet tuvākajā laikā infografikas plānots piedāvāt arī franču valodā.

Infogr.am ir datu vizualizācijas rīks, kas tiešsaistē ļauj publicēt datus vizuāli uzskatāmā veidā. Šo servisu šobrīd izmanto aptuveni 1,5 miljoni lietotāju – žurnālisti, nevalstisko organizāciju aktīvisti, komunikācijas profesionāļi, skolotāji, studenti un citi lietotāji visā pasaulē. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2012.gadā tajā izveidotas vairāk nekā 2,3 miljoni infografikas.

LASI VISU, KAS IR AKTUĀLS

Novērtē:
Loading ... Loading ...

15 komentāri par ““Infogr.am” iegādājies Brazīlijas datu vizualizācijas mediju “Visualoop.com””

 1. comparo says:

  Prieks par letiņiem.

 2. juris says:

  Nez pa kādu ciparu pārdevās.

 3. derfijs says:

  katrā gadījumā – bērni nodrošināti būs.

 4. mojii says:

  šis gan ir laikam labi.

 5. v credit says:

  Pagaidām vēl nav nekur lasīts, ko viņi ar to visu taisās darīt.

 6. Tukumnieks says:

  bizness vecīt bizness.

 7. Latvieši iekaro pasauli. Nākotnes invesīcija tirgus daļā.

 8. Valdis. says:

  nu apsveicami, kas tālāk ?

 9. Valdis says:

  Varētu noziedot man pāris eiro.

 10. 1lizings says:

  kas tagad ar šo uzņēmumu notiek ?

 11. pbk20 says:

  Nez pa kādu ciparu pārdevās.

 12. pbk20 says:

  kas tagad ar šo uzņēmumu notiek ?

 13. credit says:

  +1 šim viedoklim, bet jāgaida rezultāti.

 14. Credits says:

  Mūžu dzīvo mūžu mācies. Arī http://www.credits.lv varētu tikt kādreiz pārņemts līdzīgā veidā :)

 15. Stasons says:

  Jau bija dzirdēts. Lielas naudas tur izgājušas cauri. Lai veicās un izdodas!

Izsaki viedokli