|

Iespēja aizņemties un aizdot internetā

volstate.net

Krievijā sācis darboties interneta portāls vdolg.ru, kas faktiski kalpo kā starpnieks starp iespējamiem kreditoriem un cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešams aizdevums. Laikraksts Kommersant raksta, ka līdzīgi servisi, kuriem dots apzīmējums person to person jeb sociālās finansēšanas serviss, jau labu laiku ir populāri rietumvalstīs (zopa.com vai prosper.com), taču eksperti izteikuši šaubas, vai šī sistēma darbosies Krievijā.

Kopš vasaras vdolg.ru darbojas izmēģinājuma režīmā, taču kompānijas direktors Antons Tarasovs izteicis cerību, ka trīs gadu laikā firmai izdosies nostiprināties tirgū un ik dienas kalpot kā starpniecei aptuveni 2000 līdz 3000 darījumiem starp naudas aizdevējiem un aizņēmējiem. Zīmīgi, ka vdolg.ru dibinātāji ir parādu piedziņas kompānija FASP, kas šādā veidā paplašina savu klientu loku, jo saskaņā ar aizdevuma līgumu tieši FASP nodarbojas ar neatdotās naudas piedzīšanu un tās komisijas nauda ir 15-25% no parāda un procentu summas.

Kredītu izsniegšanas princips ir pavisam vienkāršs. Cilvēkam, kuram nepieciešama nauda, jāreģistrējas vdolg.ru, norādot savus personas datus. Pēc FASP veiktās pārbaudes aizdevuma meklētājam tiek piešķirts kredītreitings un dota iespēja izvietot savu pieprasījumu portālā. Pagaidām, lai vienkāršotu aprēķinus, iespējams aizņemties 3000, 5000 vai 10 000 Krievijas rubļu (Ls 50, 84 vai 167) attiecīgi uz vienu, trim vai sešiem mēnešiem ar procentu likmi 200% gadā. Tā, piemēram, aizņemoties 3000 rubļus, pēc mēneša nāksies atdot 3500 rubļu. Pēc tam, kad kreditors akceptējis pieprasījumu, elektroniski tiek noslēgts līgums, nauda pārskaitīta uz aizņēmēja norādīto kontu, bet abas puses no vdolg.ru saņem unikālu kodu, kas kalpo kā līguma paraksts.

Tieši augstā procentu likme ir viens no argumentiem, lai savu lieko naudu būtu ieinteresēti aizdot potenciālie kreditori. Protams, ka, izskatot pieprasījumus, viņi priekšroku dos aizņēmējam ar labāku kredītreitingu, norāda Kommersant. Tomēr vairāki eksperti izteikuši šaubas, vai sistēma, kas savu dzīvotspēju pierādījusi Rietumos, strādās arī Krievijā. “Pat neraugoties uz lielajām procentu likmēm, maz ticams, ka lielākā daļa cilvēku būs gatavi aizdot naudu personām, kuras nekad dzīvē nav redzējuši,” uz neuzticības gaisotni norāda bankas Trast izpilddirektors Maksims Černuščenko. Ekspertus mulsina arī fakts, ka vdolg.ru peļņa ir tieši atkarīga no tā, cik darba tā spēs nodrošināt parādu piedziņas kompānijai FASP. Faktiski vdolg.ru un tās dibinātāji no FASP ir ieinteresēti, lai kredīti netiktu atdoti, un šajā kontekstā mulsinošs ir fakts, ka tieši FASP nosaka aizņēmēja kredītreitingu, bet potenciālajiem aizdevējiem atliek novērtējumam tikai uzticēties.

Pilna raksta versija šeit.

Portāla adrese:
http://vdolg.ru/

LASI VISUS ĀRZEMJU PRESES RAKSTUS

Novērtē:
Loading ... Loading ...

55 komentāri par “Iespēja aizņemties un aizdot internetā”

 1. magret james says:

  Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam veic gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauku back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.

 2. kenneth Hiner says:

  Nopirkt IELTS, TOEFL, ID kartes, DL, SSN, Birth CERT, pases, Visa WhatsApp (+27603753451)

  Vai jums ir meklējat pasi, SSN, autovadītāja apliecība, I.D, dzimšanas apliecības, diploma vai jebkuru citu dokumentu? Vai varbūt nopirkt pasi Austrālijas vai Kanādas dokumentu? Vai tas ir pase, SSN, autovadītāja apliecība, I.D, dzimšanas apliecība, diploms vai jebkurš cits dokuments? Lūdzu “Meklēt ne tālāk,” Tava zinātkāre ir izkrauti jums pareizajā vietā, vai jūs, kas atrodas America s, Austrālijā, Āfrikā, Āzijā vai Eiropā, ja vien jums ir derīga PO Box vai māja Adrese mēs pārliecinātos, ka problēma ir beidzies . Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums (kenhiner600@yahoo.co.uk), lai iegūtu norādījumus.

 3. kenneth Hiner says:

  Buy IELTS,TOEFL, ID card, DL, SSN, Birth Certs, Passport, Visa whatsapp(+27603753451)

  Have you been looking for a passport, SSN, driver’s license, I.D, Birth certificate, diploma or any other document? Or maybe to buy passport for Australian or a Canadian document? Is it passport, SSN, driver’s license, I.D, Birth certificate, diploma or any other document? Please “Search no further”, Your curiosity has landed you to the right place whether you are based in America’s, Australia, Africa, Asia or Europe as long as you have a Valid P.O Box or House Address we shall make sure the problem is over. For more information, Contact us (kenhiner600@yahoo.co.uk) for more guidance.

 4. kenneth Hiner says:

  Buy Real Passports,Driver’s License,ID Cards,Visas, USA Green Card,Fake Money (kenhiner600@yahoo.co.uk).BUY HIGH QUALITY DATA-BASE REGISTERED MACHINE READ-ABLE SCAN-ABLE DRIVER’S LICENSE,ID’S,PASSPORTS AND CITIZENSHIP DOCUMENTS.REAL/FAKE PASSPORTS, DRIVER’S LICENSE,ID CARDS.GENUINE PASSPORTS,DRIVER’S LICENSE AND OTHER DOCUMENTS OF ALL COUNTRIES FOR SALE.FAKE PASSPORTS UK FOR SALE, DIPLOMATIC CANADIAN FALSE ID CARD ONLINE, US FAKE ID CARD, SELL DRIVER’S LICENSE,CHEMICAL SOLUTION,MONEY CLEANING AND CHEMICAL ACTIVATION.Buy genuine Green card Training certificates M GCSE, A-levels,High School Diploma Certificates ,GMAT, MCAT, and LSAT examination Certificates and credit cards, school diplomas, school degrees all in an entirely new name issued and registered in the government database system.We are the best producers of genuine high quality fake documents.

 5. Labdien

  Jums ir kādas finansiālas problēmas, jums ir nepieciešams, lai nopietni
  steidzami aizdevumu, jūs plānojat uzsākt savu biznesu? jums parādā?
  Šī ir jūsu iespēja, lai saņemtu savu vēlmi, ticiet mums, lai ārstētu visus
  veidu aizdevumi, skatīt zemāk. Mēs reģistrē un uzņēmumam ir atļauts
  sniegt aizdevumus ar procentu likmi 2%, minimālais ilgums ir 6 mēneši
  un ne vairāk kā 30 gadus. Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no
  $ 2000 līdz 50 miljoniem ASV dolāru.
  Skatiet mūsu pakalpojumus zemāk;

  * Individuālie aizņēmumi (droša un nenodrošināto)
  * Biznesa aizdevumi (Secure un nenodrošinātas)
  * uzlabošana
  * Aizdevuma izgudrotājs
  * Auto aizdevumi
  * Kāzu hipotēku
  * Veselības aizdevumi u. līdzīgi.

  Tātad, ja jūs interesē, vai ir nepieciešama papildu informācija, lūdzu,
  nokļūt atpakaļ pie mums, izmantojot mūsu e-pastu … philipmark420@hotmail.com
  Ar Dievu viss ir iespējams

  sveicieni

  Philip Mark.

Izsaki viedokli