|

Iepazīstinās ar Zinātnes centru Cēsīs

Šodien plkst. 14.00 Cēsu Zinātnes centrā notiks preses konference, kurā interesenti tiks iepazīstināti ar projekta Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs gaitu un sasniegtajiem rezultātiem, informē ziņu aģentūra LETA.

“Mums ir prieks, ka, noslēdzoties darbam pie projekta un atklājot Zinātnes centru Cēsīs, būs iespējams divas dienas intensīvi un radoši strādāt kopā ar pieredzējušiem kolēģiem no Norvēģijas,” ir gandarīts Vidzemes inovāciju centra stratēģijas vadītājs Pauls Irbins. Cēsīs viesojas četru Norvēģijas centru pārstāvji: projekta partneri – Ostfoldas zinātnes centrs, Oslo zinātnes centrs un zinātnes muzejs, kā arī viesi no Bergenas.

Lai arī Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centra projekta veidošana ir noslēgusies, Zinātnes centrā turpinās ekspozīciju veidošanas, papildināšanas un iekārtošanas darbi.

Apmeklētājiem centrs būs atvērts jau no augusta beigām. Centrā būs pieejamas izglītojošas aktivitātes un ekspozīcijas, apmācības bērniem, jauniešiem un ģimenēm, turpināsies jau projekta gaitā uzsāktā sadarbība starp profesionālajām skolām un uzņēmumiem jaunu produktu veidošanā, esošajiem un topošajiem uzņēmējiem būs pieejami dažādi konsultāciju un inovāciju atbalsta pakalpojumi.

LASI VISU, KAS IR AKTUĀLS

Novērtē:
Loading ... Loading ...

Izsaki viedokli