|

“Balta” noslēgusi lielāko autoparka apdrošināšanas darījumu Baltijā

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA sadarbībā ar brokeru kompāniju Aon Baltic jau sesto gadu pēc kārtas ir parakstījusi līgumu ar vienu no Eiropā lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem ALD Automotive, informē nacionālā ziņu aģentūra LETA. bnn.lv

Noslēgto darījumu palīdzēs realizēt BALTA māsas kompānijas Lietuvā un Igaunijā. Patlaban ALD Automotive Baltijā kopā pārvalda 3600 spēkratu, tādējādi noslēgtais sadarbības līgums ir lielākais autotransporta apdrošināšanas darījums Baltijā.

Noslēgtā sadarbības līguma izpildes gaitā BALTA ar brokera Aon Baltics palīdzību sniegs KASKO un OCTA apdrošināšanu ALD Automotive 1300 automašīnu lielajam autoparkam Latvijā, taču kopumā pakalpojums tiks sniegts visu trīs Baltijas valstu autoparkiem. To palīdzēs realizēt BALTA māsaskompānijas Lietuvā un Igaunijā. Noslēgtais līgums paredz arī individuāli klienta vajadzībām pielāgotu atlīdzību izmaksas procesu, kas ļaus paātrināt apdrošināšanas gadījumu izskatīšanu un atlīdzību izmaksu.

„Apdrošināšanas atlīdzību gadījumos BALTA spēj operatīvi pieņemt lēmumus un attiecīgi reaģēt ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā, tāpēc visā Baltijā veiksmīgi sadarbojamies ar ALD Automotive jau sesto gadu. Lepojamies ar ilggadējo sadarbību, kas apliecina, ka spējam sniegt uzņēmuma individuālajām vajadzībām atbilstošus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību,” skaidro BALTA tehniskais direktors Uldis Dzintars.

„Esam gandarīti turpināt ilggadējo sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA. Apdrošināšanas partnera izvēlē mums ir ļoti svarīga profesionalitāte un uzticamība, kā arī vienota pakalpojuma sniegšana visā Baltijā. Tas attiecīgi ļauj arī mums nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu,” skaidro ALD Automotive vadītājs Latvijā Valdis Dzilnavs.

ALD Automotive ir viens no lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem Eiropā ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. Uzņēmums darbojas 39 valstīs visā pasaulē, nodarbinot 4500 cilvēku un pārvaldot vairāk nekā 1 000 000 automašīnu.

Baltijā ALD Automotive darbojas kopš 2005.gada, kad tika sākta uzņēmuma darbība Igaunijā. 2006.gada sākumā tika nodibināts uzņēmums Lietuvā, bet kopš 2006.gada vidus pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā. Baltijā ALD Automotive pārvalda 3600 automašīnu lielu autoparku un nodarbina 37 darbiniekus.

BALTA iekļauta PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrāleiropas un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā, un Polijā tam ir vairāk nekā 16 miljoni klientu. 2013.gadā PZU grupa apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,98 miljardus eiro.

LASI VISU, KAS IR AKTUĀLS

Novērtē:
Loading ... Loading ...

10 komentāri par ““Balta” noslēgusi lielāko autoparka apdrošināšanas darījumu Baltijā”

 1. Endrjū Crex says:

  Go Balta un Latvija.. vot tā vajag audzēt uzņēmumu!

 2. ivars says:

  Piekrītu krekem

 3. alkobarier says:

  nice article, tnx

 4. Artūrs says:

  Katram tādu klientu!

 5. Kā tad bez komentāru spama, kurā izteikti dominē ātro kredītu salīdzinātāji. Lai gan raksts ir par Balta apdoršināšanu, komentāru saturiskā daļa neliecina par cilvēka iedziļināšanos un konstruktīvo diskusiju. Vienkārši tiek reklamētas saites uz saviem parazītu blogiem. Administrators guļ.

 6. Krista says:

  Baltai viss labi, tas labi.

 7. Stasiks says:

  Pats arī apdrošinos baltā, jo ir draudzīgas cenas un īpaši piedāvājumi lojālajiem …

 8. Onecredit says:

  Labs darījums Baltai sanācis, laikam aizņemties nevajadzēja.

Izsaki viedokli